Hakkımızda

Vacanza Turizm

İstanbul merkezli bir seyahat acentası olarak kuruluşumuzdan bu güne kurum ve şahıslara; tüm seyahat işlemlerinde hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve enerjik ekibimizle seyahat planlamalarınızın her aşamasında destek verirken, alternatif seçenekler ve ekonomik çözümlerimizle seyahat konforunuzu garantilemekten mutluluk duyarız.

Vizyonumuz

Her geçen gün gelişmekte olan turizm dünyasını yakından takip ederek hızlı adaptasyonlarla çözüm üretmek başlıca vizyonumuzdur. TÜRSAB (A) Grubu Seyahat Acentası Belgesi ve IATA Belgelerine sahip tam donanımlı bir firma olarak altyapımızı sorunsuz hizmet anlayışı ile oluşturduk.

Misyonumuz

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızın yanında hızlı çözümlerimizle 7/24 yanınızda olmak başlıca görevimizdir. Turizmde bireysel iletişimin önemini bilen ekibimizle ihtiyacınız olan profesyonel desteği verirken aynı zamanda siz değerli müşterilerimizin talep ve tavsiyeleriyle kendimizi geliştirmek başlıca hedeflerimiz arasındadır.

Kurumsal seyahatleriniz için profesyonel yardım, bireysel seyahat ve tatil planlarınız için heyecan verici seçeneklerle Vacanza Turizm tecrübesi sizlerle…>